Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Вишня,черешня » Чи то вишня, чи слива
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Чи то вишня, чи слива


Сорт Новинка характеризується високою зимостійкістю. Плоди масою 10 г чорно-фіолетові з восковим нальотом по всій поверхні шкірки. М'якоть дуже соковита, смак з помітною кислинкою. Цей сорт утворює розкидистий кущ, який ідеально підходить для щільного живоплоту, тому що не боїться обрізки.

Розмножувати вишнесліву можна зеленими живцями, але для цього буде потрібно теплиця і щоденний семиразовий полив. Рослина непогано розмножується горизонтальними відводками: досить притиснути пагін до землі і присипати його грунтом - достатньо швидко на нирках з'являться корінці. На наступний рік такий відтік можна відокремити від материнської рослини і розрізати на частини - скільки частин з корінням, стільки виявиться нових рослин.

Вишнесливи як якесь диво рекламуються в інтернеті, їх високо оцінюють ландшафтні дизайнери. Дійсно, виглядають такі рослини в період цвітіння непогано і в одиночній посадці, і в живоплоту. В даний час у дачників прокидається інтерес до всього рідкісного і незвичайного. Може, і вішнесліва стане популярною - попит на її саджанці на ринку збільшиться, але поки знайти в продажу сортові рослини непросто. Якщо задумали придбати вишнесливу, то починайте з садівників-любителів.

26-03-2020, 22:07 123