Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Вишня,черешня » Що таке дюк або черевишня : опис
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Що таке дюк або черевишня : опис


Розплідники часто пропонують саджанці Дюків вишні та черешні. Чи зростає дюк (інша назва черевишня) в середній смузі? Які сорти вибрати? Які умови потрібно створити для цієї плодової культури?

опис черевишні

Дюк є гібридом вишні та черешні, тому інша його назва - черевишня. Рослина має гарну зимостійкість, вище, ніж у деяких сортів черешні. У плодів черевишні відмінний смак, причому вони не тільки солодші ніж у вишні, але і досить великі, масою до 10 гр

З сортів, які найчастіше представлені в розплідниках, можу назвати такі, як Чудо-вишня, Іванівна, Краса Півночі, Чудова Веньямінова, Нічка. Все, крім останнього, переопиляются один з одним і черешнею. Сорт Нічка відмінно перезапилюється з вишнею, кращими запилювачами є сорти Любская і Молодіжна.

 Дюк: особливості догляду

Черешня непогано показала себе в умовах України. Звичайно, дерева цієї культури вимагають трохи більше уваги, ніж вишня. Але при цьому вони дають дуже смачні плоди. Як відомо, всі кісточкові (вишня, черешня, черевишня, абрикос, слива, алича та інші) вимагають укриття на зиму в перші кілька років після посадки.

Надалі, коли вже стане неможливо дістати до верхньої частини крони, обертайте білим покривним матеріалом в два шари штамб (нижня частина стовбура) і скелетні гілки рослини (самі товсті).

Особисто я не укриваю і отримую гарний урожай.

8-10-2020, 16:21 138