Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Різне » 4 помилки при вирощуванні томатів
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

4 помилки при вирощуванні томатів


Городники з досвідом отримують хороші врожаї помідорів щорічно. Саме вони і готові поділитися основними секретами, а також помилками, які допускають новачки.


Надмірний полив.

У порівнянні з огірками, які вимагають щоденного поливу для формування плодів у великій кількості, томати не переносять надлишку вологи в грунті. Частий полив помідорів необхідно відразу після висадки, яка здійснюється в жарку погоду. Після цього поливати рослини рекомендується кожні 5-7 днів. Томатам, що виростають в закритій конструкції, потрібно організувати крапельний полив.

Надмірний полив.

По-перше - це економний варіант.

По-друге - таким чином можна підвищити рівень вологості в парнику або теплиці.

Частий полив помідорів загрожує посиленням розвитку листя, що приносить шкоду плодам. Крім того стійкість сіянців до несприятливих умов знижується, в тому числі і до посухи, яка відбувається через розташування коренів на малій глибині.

Часті підгодівлі, в тому числі азотні.

Завдяки азоту надземна частина томатів активно розвивається. Тому вносити підживлення варто в період вирощування розсади, а також через 14 днів після висадки на місце постійного зростання. Причому робити це необхідно в тому випадку, коли спостерігається мінеральне голодування.

Після цього необхідно використовувати підгодівлі, що містять в собі велику кількість кальцію, калію, фосфору. Добрива, що складаються з заліза, бору і магнію впливають на період вегетації рослини.

Видалення здорового листя.

Якщо видалити не менше 3 здорових листя з куща томата, можна нанести йому стрес. Щоб його подолати, рослині знадобиться близько 7 днів. А це, в свою чергу, впливає на початок цвітіння, формування зав'язей, а також самих плодів. Це стосується тільки здорових листя, тому всі хворі і уражені шкідниками слід видаляти відразу ж після їх виявлення.

Ні в якому разі не можна обрізати кущі, зокрема після поливу, так як через листові пластини здійснюється випаровування вологи. Якщо це буде відбуватися, на плодах можуть з'являтися тріщини.

Густа посадка.

Цей фактор може вплинути на недолік харчування мінералами рослин, а також на відсутність провітрювання в кущах. Ситуація погіршується в тому випадку, коли томати ростуть в теплиці з підвищеною вологістю. Ця помилка може стати найбільш серйозною в тому випадку, коли потрібна чимала площа для розвитку кореневої системи.

З усієї отриманої інформації можна зробити висновок, що уникнути помилок при вирощуванні томатів дуже просто. А це, в свою чергу, дозволить домогтися багатого врожаю.

13-06-2020, 16:32 40