Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » КАЛЕНДАР САДІВНИКА » Березень - місяць садівника : опис
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Березень - місяць садівника : опис


Як би не хотілося садівникам скоріше приступити до земельних робіт, все ж березень - це часто ще не той місяць (згадаємо хоча б кінець березня позаминулого року!), Коли варто починати реалізовувати намічені плани. Має сенс хіба що продовжувати вирощування розсади однорічників, томата, перцю, баклажана і інших культур.

На ділянці можна возитися в своє задоволення: наводити порядок, прибирати торішні рослинні залишки, зробити ревізію поливної системи, по можливості привести в порядок грядки і пристовбурні круги і т. Д.

Ближче до кінця місяця звільняють штамби дерев від зимової обв'язки і очищають їх і основні скелетні гілки від відмерлої кори, мохів та лишайників. В останні дні березня або в першій декаді квітня можна почистити стічні канавки на знижених місцях ділянки. Особливо боїться застою води садова суниця. Ця культар запревает і під крижаною кіркою, якщо її вчасно не прибрати.

Чи не зашкодить і садові косметика, яка теж вимагає і часу, і певних витрат. Треба обов'язково побілити стовбури дерев і скелетні гілки, якщо це не було зроблено восени або побілку змило снігом і дощами.

Загалом, робота н ділянці завжди знайдеться. Головне, не брати з кар'єра в розбіг, а рівномірно розподілити сили, виокремлюючи головне на даний момент. А його (це головне) підкаже погода і сама природа. Події квапити не потрібно, вони вас самі підстебнуть.

24-03-2020, 16:26 63