Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Яблуня,груша » Самі солодкі яблука і груші
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Самі солодкі яблука і груші


Збираємося посадити по 2 яблуні і груші осінніх і зимових сортів. Порадьте сорти із солодкими або солодко-кислими плодами. Л. Беженцева, м Тольятті

В даний час існує достатня кількість сортів яблуні, що відповідають вашим запитам. Зазвичай солодкий або кислувато-солодкий смак плодів називають десертним або гармонійним по поєднанню цукрів і кислот. До таких сортів з осіннім строком споживання можна віднести наступні: Гордеевского, Обраниця, Кандиль орловський (див. Фото), Орлик та інші.

Серед зимових сортів з десертним смаком плодів слід виділити новинки останніх років: Легенда, Маяк Загір'я, Різдвяне і інші, а також давні закордонні сорти: Бефорест, Лобо і Спартан.

Сортів груші зараз теж стало багато, але вони в основному річного терміну споживання. Серед осінніх сортів з гармонійним смаком заслуговують на увагу Москвичка (див. Фото),

Самі солодкі яблука і груші

Красуня Черненко, Дюймовочка і зовсім новий білоруський сорт Просто Марія. Із зимових сортів безсумнівним лідером є Білоруська пізня.

Необхідно відзначити, що терміни дозрівання і лежкість плодів можуть змінюватися в залежності від погодних умов. У спекотне та сухе літо плоди яблуні та груші зазвичай дозрівають раніше і їх лежкість скорочується. Щоб якомога довше зберегти хороші смакові якості плодів, необхідно холодне приміщення з постійною температурою близько 1 ° або спеціальний холодильник для зберігання яблук і груш.

15-06-2020, 22:38 134