Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Інші дерева » Красивий і цілющий кінський каштан
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Красивий і цілющий кінський каштан


Каштан кінський - цінна лікарська сировина в народній і традиційній медицині. Володіє венотонизуючим, має протинабрякову, протизапальну, антиоксидантну дію. Цілющими властивостями володіють квіти, плоди, листя, кора, горіхова шкаралупа і навіть коріння кінського каштана.
 
Невибагливий морозостійкий каштан кінський відмінно пристосований до умов середньої смуги нашої країни. Купуючи саджанець цієї породи, потрібно розуміти, що доросла рослина займе багато місця на ділянці (висота до 30 м, діаметр крони - до 6 м). В облаштуванні невеликій за площею дачної території можна використовувати декоративні різновиди каштана кінського - куща, заввишки до 5 м.
 
особливості догляду
 
Каштан любить сонячне місцем, але після посадки деревце притіняют для кращої приживлюваності. Догляд за молодою рослиною включає полив, підживлення і розпушування пристовбурного кола. Можна замульчувати грунт навколо саджанця опалим листям, тирсою, корою або іншими органічними матеріалами. Якщо існує ризик пошкодження саджанця вітром, його підв'язують до опори.
 
Підживлення каштану кінського необхідні, особливо в них потребують молоді екземпляри. У теплу пору року, якщо необхідно, саджанці підгодовують комплексними мінеральними добривами з інтервалом 1-1,5 місяці (восени азотні добрива виключають).
 
Саджанці поточного року посадки на зиму потрібно вкривати. Спочатку кладуть товстий шар мульчі в пристовбурні кола. Потім молоде деревце обертають спанбондом або мішковиною і фіксують шпагатом.

6-03-2020, 12:03 81