Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Горіхоподібні » Волоський горіх обдарує плодами
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Волоський горіх обдарує плодами


Горіх волоський досить швидко освоює наші сади. Це гірська рослина непогано переносить низькі температури, але при вирощуванні в чорноземній зоні і на півночі потрібно враховувати деякі його особливості.

У мого дачного сусіда росте гарне розлоге деревце волоського горіха, яке вже почало плодоносити. Хочу поселити цю культуру на своїй ділянці. Якого догляду вона вимагає?

По-перше, для горіха потрібно виділити просторе сонячне місце. По-друге, горіх волоський не погодиться жити там, де близько залягають грунтові води.

Формуючої обрізки горіх волоський не вимагає, але, якщо потрібно зрізати зайві гілки, виконуйте цю роботу влітку, причому в два етапи. На початку червня зріжте частину гілки, залишивши пеньок в 7 см. Через рік, тобто в наступному сезоні, видаліть засохлий сучок, місце зрізу замажте садовим варом.

Навесні і влітку, коли відбувається активне споживання вологи, молоде дерево, висотою до 4 м у висоту, поливайте двічі на місяць (3 відра під кожну рослину). Грунт під більш високими деревами можна зволожувати не настільки інтенсивно.

Дерева волоського горіха чуйні до підгодівлі. Два рази на рік вносите добрива: навесні - азотні, восени - калійні та фосфорні. Дереву у віці від 20 років і більше потрібно до 7 кг аміачної селітри, 2-3 кг калійної солі і до 10 кг суперфосфату.

15-03-2020, 20:49 144