Інтенсивне вирощування плодового саду

Плодовий сад » Абрикос,персик » Абрикос любить компанію : опис
ПЛОДОВИЙ  САД

SAD

Абрикос любить компанію : опис


Абрикос досі вважається екзотичною культурою в зоні помірного клімату. Однак, вибравши відповідний сорт і посадивши рослину в правильному місці, цілком реально отримати урожай цієї південної культури.

Селекція не стоїть на місці. За останні 15-20 років з'явився не один десяток нових сортів абрикоса. В даний час існують сорти, які здатні не тільки переносити наші суворі підмосковні зими, а й успішно плодоносити. До них відносяться Північний тріумф, Північне сяйво, Альоша, Червонощокий, Успіх і інші. У них хороша морозостійкість як деревини, так і квіткових бруньок.

Однак навіть ці стійкі сорти слід садити в правильному місці - воно повинно бути сонячним і при цьому захищеним від вітру. Якщо у вас відкрита ділянка або вона знаходиться в низині, думаю, варто утриматися від посадки цих саджанців.

У перші роки після посадки варто вкривати на зиму все дерево цілком будь-яким нетканим матеріалом. У наступні роки бажано обмотувати штамб (частина стовбура від землі до гілок) і скелетні, самі товсті, гілки цим матеріалом.

У середній смузі абрикоси дозрівають, як правило, в кінці липня - початку серпня. Розмір плодів залежить від сорту і коливається в межах 30-60 г. Більша частина сортів частково самоплідні, тобто може давати частину врожаю без запилювача. Однак для того, щоб отримати максимальну кількість плодів, краще створити абрикосу компанію. Посадіть недалеко ще одне дерево іншого сорту, але зі схожим терміном плодоношення (ранній сорт разом з раннім або середнім; пізній сорт - з пізнім або середнім). У цьому випадку дерево порадує вас непоганим урожаєм.

31-03-2020, 18:37 328